Ventil E-Z dvoutrubkový přímý (s turbulátorem)

Neohodnoceno
Značka: Heimeier
1 584 Kč 1 309 Kč bez DPH 1 584 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ventil E-Z dvoutrubkový přímý (s turbulátorem)

Pro jedno- a dvoutrubkové otopné soustavy

E-Z ventil s ponornou trubkou je určen pro jednobodové připojení otopných žebříků, druhý konec zůstává volný např. pro elektrickou topnou tyč. Rozteč připojení trubek je 50 mm.

Popis:
Ventil E-Z firmy HEIMEIER pro jednobodové připojení otopných těles je zhotoven z korozivzdorného poniklovaného bronzu. Vyrábí se v rohovém i přímém provedení pro jedno i dvoutrubkové soustavy. U provedení pro jednotrubkové soustavy je součinitel zatékání do tělesa pevně nastaven na 35 %.
Ventil E-Z lze osadit všemi termostatickými hlavicemi a servopohony HEIMEIER. Vřeteno ventilu z nerez oceli je opatřeno dvěma těsnícími O-kroužky. Vnější O-kroužek a celý vrchní díl je možné vyměnit za provozu soustavy.
Uzavření zpátečky se provádí šestihranným klíčem 8 mm (SW 8). V případě E-Z ventilu pro dvoutrubkové otopné soustavy plní uzavírací kuželka také funkci kuželky pro přednastavení.
Kuželka je utěsněna EPDM O-kroužkem.
Připojovací závit ventilu G3/4" odpovídá svěrným připojením pro měděné, plastové, přesné ocelové nebo vícevrstvé trubky. Použít je nutno výhradně příslušně označená svěrná šroubení HEIMEIER (označená např. 15 THE).
Max. přípustná provozní teplota 120 °C, jmenovitý tlak 10 bar.

Doplňkové parametry

Kategorie: Armatury
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: