Kompaktní magnetický separační filtr -ULTIMA MB1 Basic, 3/4"-100 mikronů - bílý

Neohodnoceno
Značka: AV EQUEN
2 407 Kč 1 989 Kč bez DPH 2 407 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Kompaktní magnetický separační filtr řady ULTIMA na ochranu komponent kotle před poškozením nečistotami, které se vytvoří během provozu systému, nebo před tvorbou nežádoucích usazenin z nekvalitní provozní kapaliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V těle filtru je umístěna filtrační nerezová vložky, v jejímž středu je vestavěný magnet. Voda vtéká nejdříve do filtrační vložky, kde dochází k primárnímu zachycení magnetických nečistot na magnet, nemagnetické nečistoty pak zůstávají zachyceny uvnitř filtrační vložky. Tímto způsobem je zajištěno zachycení všech typů nečistot – magnetických i nemagnetických.

Filtr by měl být nainstalován na zpětné potrubí do kotle, nejlépe před oběhové čerpadlo. Tato instalace zajistí zachycení všech nečistot, které se uvolnily do vody z radiátorů a potrubí. Všechny nečistoty jsou zachyceny ve filtru. Tím je ochráněno oběhové čerpadlo, kterému hrozí poškození z důvodu nekumulování magnetických nečistot, i výměník kotle, ve kterém by mohlo dojít k tvorbě nežádoucích inkrustů.

Filtr MB1 Basic odstraňuje magnetické i nemagnetické nečistoty z provozní kapaliny. Kontinuální čištění provozní kapaliny během běžného provozu zajišťuje nepřetržitou ochranu rizikových míst (oběhová čerpadla, výměník kotle) od nečistot, které se objeví v systému.

Technické parametry

Provozní kapalina: voda, voda + glykol
 
Připojení: 3/4″
 
Max. provozní tlak: 7 Bar
 
Provozní teplota: 0 – 90° C
 
Filtrační vložka: nerez 100 µm
 
Magnet: neodym 11.000 Gauss
 
Průtok: 1,5 m3/h
 

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Armatury
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: