Kotel Vitodens 050-W B0KA 3,2-25 kW kombi

Neohodnoceno
Značka: Viessmann
37 760 Kč 31 207 Kč bez DPH 37 760 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné

Kompaktní a účinné nástěnné plynové kondenzační kotle s velmi atraktivním poměrem cena/výkon.

Vitodens 050-W – inteligentní kotel, který splňuje nejvyšší nároky na komfortní zajištění tepla a teplé vody. 

Kotle kombinovaný. Slouží i k ohřevu TUV.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnné kotle Viessmann proto nejsou pouze zárukou inovativní techniky a výkonu, ale také spolehlivosti a dlouhé životnosti. Díky použití moderních modulů je plynový nástěnný kondenzační kotel velmi úsporný co do potřeby místa k instalaci a dá se namontovat i do malých výklenků. Boční servisní odstupy nejsou potřeba, všechny přípojky jsou dobře přístupné zepředu.
I v případě cenově velmi zajímavých kotlů Vitodens 050-W se můžete spolehnout na kvalitu produktů Viessmann.

Vitodens 050-W se ideálně hodí pro modernizaci v mezonetovém bytě nebo v rodinném domě. 

Hořák MatriX-Plus: srdce Vašeho topení

Hořák MatriX-Plus boduje účinným provozem i nízkými emisemi škodlivin a hluku. Speciální povrch MatriX z ušlechtilé oceli je necitlivý vůči vysokým teplotám a zajišťuje tak spolehlivý výkon a dlouhou životnost.

Další technickou inovací firmy Viessmann je plně automatická regulace spalování Lambda Pro. Samočinně se přizpůsobuje všem druhům plynu a zajišťuje plynule čisté a účinné spalování.

Výměník tepla Inox-Radial z ušlechtilé oceli: účinný s dlouhou životností

Ušlechtilá ocel představuje stabilitu. Korozivzdorný výměník tepla z ušlechtilé oceli je srdcem kotlů Vitodens 050-W. Účinně přeměňuje použitou energii na teplo. A to s jistotou velmi kvalitní ušlechtilé oceli s dlouhou životností.

10 let záruka

Na nerezové výměníky tepla Inox-Radial v kondenzačních kotlích Vitodens do 150 kW garantujeme 10letou záruku.

Prodloužená záruka 5/10 let

Balíčky nadstandardních servisních služeb vás chrání před nečekanými náklady na opravy a zajišťují dlouhodobou efektivitu a spolehlivost topného zařízení.

Jednoduchá obsluha s volitelným dálkovým ovládáním

Tlačítka s jednoduchým ovládáním umožňují rychlé nastavení teploty vytápění a pitné vody. Zobrazení provozních stavů a teplot probíhá přes digitální displej.

Úspora energie, pohodlí a bezpečnost s ViCare

Nástěnné plynové kondenzační kotle s novou elektronickou platformou mají vždy integrované rozhraní WiFi. To spojuje vytápění na přání přímo s internetem. S aplikací ViCare je obsluha topení úplně jednoduchá a intuitivní. Využívá digitální služby a zařízení je v přímém kontaktu s místní servisní firmou.

Aplikace ViCare poskytuje informace k aktuálnímu stavu systému, časové programy pro vytápění a přípravu teplé vody přispívají k úspoře nákladů na energie. Aplikace je kompatibilní s téměř všemi koncovými zařízeními iOS a Android.

Doplňkové parametry

Kategorie: Topení a ohřev vody
Hmotnost: 33 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: