Prostorový termostat wifi BAXI MAGO pro Prime, LunaClassic, tep. čerpadla

Neohodnoceno
Značka: Baxi
5 405 Kč 4 467 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro kotle Prime, LunaClassic, tep. čerpadla


Drátová varianta - s kotlem je potřeba propojit kabelem.
Termostat lze použít ke kotlům Baxi Prime, Duotec compact a Nuvola DuoTec, Luna DuoTec


Základem tohoto systému je termostat s integrovaným WiFi modulem, který se připojuje k domácí internetové síti. Další součástí systému je elektronická brána s adaptérem, která se jednoduše propojí se sběrnicí dat v plynovém kotli a současně se zmíněným termostatem. Systém doplní také volně dostupná mobilní aplikace v češtině pro platformy Android a stejně tak pro iOS. Plynový kotel lze poté dálkově ovládat pomocí mobilního telefonu nebo tabletu.

Výhodnou zařízení BAXI MAGO je možnost regulovat i několik plynových zařízení přes jeden či více nainstalovaných termostatů s WiFi modulem. Na mobilním zařízení pak lze upravovat teplotu v místnosti aktuálně v několika režimech. Systém přijímá aktualizace přes WiFi spojení zcela automaticky včetně synchronizace času.  

BAXI MAGO a jeho bezplatná aplikace Vám umožní komunikovat s Vaším topným systémem prostřednictvím komunikačního protokolu R-BUS (Open-Therm BAXI). Připojením k internetu ovládáte vytápění a přípravu teplé vody z Vašeho smartphonu nebo tabletu kdekoli a kdykoli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Měření a regulace
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: