Elektrická topná tyč 800 W s regulací

Neohodnoceno
Značka: Thermal Trend
2 111 Kč 1 745 Kč bez DPH 2 111 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Elektrická topná tyč elektrická 230V do koupelnového tělesa s regulací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická topná tyč elektrická 230V do koupelnového tělesa s regulací.

Topné těleso s termostatem je určeno pro designová topná tělesa (topné žebříky) s 1/2!“ připojením pro topná tělesa.

Termostat může pracovat v následujících režimech (při výpadku napájení si termostat pamatuje zvolený režim):

Vypnutý termostat: nesvítí žádná kontrolka, termostat je vypnutý včetně protimrazové funkce! Termostat se uvede do vypnutého stavu opakovaným stiskem tlačítka VÝBĚR, až nesvítí žádná kontrolka

Komfortní režim: v tomto režimu termostat udržuje teplotu podle nastavení na otočném knoflíku v e spodní části. Termostat se uvede do režimu termostatu opakovaným stiskem tlačítka VÝBĚR, až se rozsvítí kontrolka TERMOSTAT.

Denní režim: v tomto režimu termostat udržuje požadovanou teplotu přibližně o 2 °C nižší než jaká je zvolena v režimu komfort. Termostat se uvede do nočního režimu opakovaným stiskem tlačítka VÝBĚR, až se rozsvítí kontrolka KOMFORT REŽIM.

Noční režim: v tomto režimu termostat sníží požadovanou teplotu přibližně o 5 °C než jaká je zvolena v režimu komfort. Termostat se uvede do nočního režimu opakovaným stiskem tlačítka VÝBĚR, až se rozsvítí kontrolka NOČNÍ REŽIM.

Protimrazová úprava:
v tomto režimu termostat spíná topné těleso dosáhne-li okolí teploty 8 °C. termostat se uvede do režimu protimrazové ochrany opakovaným stiskem tlačítka VÝBĚR, až e rozsvítí kontrolka PROTIMRAZOVÁ OCHRANA.

Režim topení po dobu 2 hod.: stiskem tlačítka REŽIM 2 HOD. TOPENÍ se sepne topné těleso na dobu dvou hodin. V tomto režimu není teplota okolí hlídaná termostatem. Tento režim je nadřazen ostatním režimům (i vypnutému stavu!) a po jeho ukončení přejde termostat do původního režimu.

Indikace zapnutí topného tělesa: je-li topné těleso zapnuto v některém z režimů : TERMOSTAT, KOMFORT REŽIM, NOČNÍ REŽIM A PROTIMRAZOVÁ OCHRANA, svítí červená indikační kontrolka. Je-li topné těleso sepnuto nadřazeným režimem 2 hod. ohřevu, červená kontrolka bliká

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnové radiátory - žebříky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: