Regulační šroubení Regulux 3/4" přímé, ponikl.

Neohodnoceno
Značka: Heimeier
423 Kč 350 Kč bez DPH 423 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Šroubení Heimeier přímé 3/4"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regulux je regulační uzavíratelné šroubení s paměti nastavení vhodné pro teplovodní soustavy s nuceným oběhem. Uzavírací funkce s vypouštěním umožňuje uzavřít a vypustit otopné těleso za provozu soustavy a provést jeho demontáž. Uzavírání neovlivňuje nastavení, hydronické vyvážení soustavy je zachováno i o opětovném napuštění a uvedení otopného tělesa do provozu. Uzavírací a regulační radiátorové šroubení Regulux firmy HEIMEIER slouží k přednastavení hydraulických poměrů okruhu otopného tělesa, k uzavírání, vypouštění a napouštění otopných těles. Přednastavení je reprodukovatelné. Samostatná kuželka pouze pro přednastavení je nastavitelná šroubovákem. Šroubení lze uzavřít uzavírací kuželkou pomocí šestihranného klíče 5 mm (SW 5). Při otevírání a uzavírání šroubení se nemění jeho přednastavení (tzv. reprodukovatelné přednastavení). Šroubení se vyrábí s vnitřním závitem DN 10 až DN 20 a s vnějším závitem DN 15/G 3 / 4 ” v rohovém a přímém provedení. Stavební rozměry odpovídají DIN 3842. Vypouštění a napouštění se provádí pomocí adaptéru pro připojení hadice 1 / 2 ”. Těleso z korozivzdorného bronzu. Provedení s vnitřním závitem je vhodné pro závitové trubky, spolu se svěrným šroubením pak pro měděné, přesné ocelové a vícevrstvé trubky. Provedení s vnějším závitem je v kombinaci se svěrným šroubením vhodné pro trubky plastové. Provedení s lisovacím připojením Viega s SC-Contur (15 mm) je určeno pro měděné trubky a pro nerezové trubky Viega Sanpress nebo ocelové trubky Prestabo. Se šroubením Regulux je nutno použít výhradně příslušně označená svěrná šroubení HEIMEIER (označená např. 15 THE). V provedení s krytkou šroubení z řady DESIGN-LINE vytváří pohledově velmi zdařilé připojení otopného tělesa, zvláště pak při současném použití krytky i pro radiátorový ventil.

 

Vlastnosti: - snadné vypouštění a napouštění - plynulé a reprodukovatelné přednastavení - tělo z korozivzdorného bronzu - připojení pro lisování s Viega SC-Contur Technické informace: - maximální provozní teplota 120 °C s lisovacím připojením 110 °C - maximální provozní tlak 10 bar.

 

Použití: Radiátorové šroubení Regulux firmy HEIMEIER je určeno k použití v otopných soustavách s nuceným oběhem. Šroubení se vyrábí s vnitřním závitem DN 10 až DN 20, s vnějším závitem DN 15 / G3/4 a s lisovacím připojením Viega SC-Contur DN 15 / 15 mm v rohovém a přímém provedení. Umožňuje uzavírání, vypouštění a napouštění. Např. otopná tělesa tak lze odstavit od soustavy a zajistit jejich údržbu. Kuželka pro přednastavení je integrována do kuželky uzavírací. Díky možnosti přednastavení umožňuje základní vyvážení potrubní sítě. Přednastavení je reprodukovatelné (tzn. že se při uzavírání a otevírání šroubení nemění).

Doplňkové parametry

Kategorie: Armatury
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: